Vanové zástěny

(Zobrazených 1 – 12 z 24 produktov)

Zobraz:

Excellent 1-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA ACTIMA 730 x 1450

Popis produktu:

Vaňová zástena Actima sa radí k štandardným výrobkom s praktickým madlom a kvalitným otočným pántom. Zástena sa dá otočiť k stene ako dovnútra vane tak aj mimo. Vyrábajú sa v univerzálnom prevedení, kedy je možné umiestniť na ľavej i pravej strane vane.

Excellent 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AXEL 80 x 140 cm

Popis produktu:

Dvojkrídlová vaňová zástena Santech AXEL sa radí k štandardným výrobkom s vysokou funkčnou hodnotou. Vaňová zástena vytvára priestor pre sprchovanie vo vani, zabraňuje rozstreku vody po kúpeľni.

Excellent 3-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AXEL 120 x 140 cm

Popis produktu:

Klasika, ktorá nestarne. Iste osloví všetkých, ktorí hľadajú do koupelny pohodlnou vaňu v praktickom prevedení. Je konštruovaná pre obojstranné ležanie s výpusťou uprostred vane vystredenou k bočnému okraju vane. Predovšetkým u menších vaní je táto vlastnosť výhodou, pretože máte istotu, že nebudete sedieť na "špuntu".
Prečo sú vane SANTECH jedny z najkvalitnejších van na trhu?

Novellini 1-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 1

Popis produktu:

Jednodielna vaňová zástena Santech AURORA 1 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm. Oproti bežným vaňovým zástenám je vyššia o 10 cm (výška je 150 cm) a lepšie zabraňuje rozstreku vody po kúpeľni. Otvárateľnosť zásteny je + – 90 stupňov zo základnej polohy na vani. Vaňová zástena sa dá sklopiť na stenu, preto v zloženom stave nezaberá v kúpeľni prakticky žiadne miesto. Spodná hrana je opatrená tesniacou lištou zo silikónovej gumy. Výrobky tejto rady sa vyrábajú v univerzálnom prevedení, kedy je možné vaňovú zástenu umiestniť na ľavej i pravej strane vane.

Novellini 1-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA YOUNG 1V MATT BLACK

Popis produktu:

Jednodielna vaňová zástena Santech YOUNG 1V osloví všetkých, čo oceňujú funkčnosť, jednoduchosť, bezpečnosť a všestrannosť. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových častí v dezéne čierny mat (MATT BLACK).Oproti bežným vaňovým zástenám je vyššia o 10 cm (výška je 150 cm) a lepšie zabraňuje rozstreku vody po kúpeľni. Otvárateľnosť zásteny je + – 90 stupňov zo základnej polohy na vani. Vaňová zástena sa dá sklopiť na stenu, preto v zloženom stave nezaberá v kúpeľni prakticky žiadne miesto. Spodná hrana je opatrená tesniacou lištou zo silikónovej gumy. Výrobky tejto rady sa vyrábajú v univerzálnom prevedení, kedy je možné vaňovú zástenu umiestniť na ľavej i pravej strane vane.

Novellini 1-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA YOUNG 1V WHITE

Popis produktu:

Jednodielna vaňová zástena Santech YOUNG 1V osloví všetkých, čo oceňujú funkčnosť, jednoduchosť, bezpečnosť a všestrannosť. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových častí v dezéne biely chróm.Oproti bežným vaňovým zástenám je vyššia o 10 cm (výška je 150 cm) a lepšie zabraňuje rozstreku vody po kúpeľni. Otvárateľnosť zásteny je + – 90 stupňov zo základnej polohy na vani. Vaňová zástena sa dá sklopiť na stenu, preto v zloženom stave nezaberá v kúpeľni prakticky žiadne miesto. Spodná hrana je opatrená tesniacou lištou zo silikónovej gumy. Výrobky tejto rady sa vyrábajú v univerzálnom prevedení, kedy je možné vaňovú zástenu umiestniť na ľavej i pravej strane vane.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 2 120 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech AURORA 2 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 3 98 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech AURORA 3 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA COMBY 84 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech COMBY sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA YOUNG 1BSV MATT BLACK 120 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech YOUNG 1BSV sa radí k exkluzívnym výrobkom, ktorá vďaka veľkorysej šírke 120 cm spoľahlivo zabráni striekajúcej vode. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových častí v dezéne čierny mat (MATT BLACK).

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA YOUNG 1BSV WHITE 120 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech YOUNG 1BSV sa radí k exkluzívnym výrobkom, ktorá vďaka veľkorysej šírke 120 cm spoľahlivo zabráni striekajúcej vode. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových častí v dezéne biely chróm.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA YOUNG 3V MATT BLACK 98 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech YOUNG 3V s jedným pevným skleneným dielom nájde uplatnenie najmä tam, kde je potrebné zachovať voľný priestor pri stene, napr. Z dôvodu namontované vodovodnej batérie. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a povrchovou úpravou kovových častí v dezéne čierny mat (MATT BLACK).

1 2
Scroll To Top
Close
Close
Close

Môj nákup

Košík je prázdny!

Pokračovať v nákupe