Aurora New chrome

Showing all 3 results

Zobraz:

Novellini 1-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 1

Popis produktu:

Jednodielna vaňová zástena Santech AURORA 1 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm. Oproti bežným vaňovým zástenám je vyššia o 10 cm (výška je 150 cm) a lepšie zabraňuje rozstreku vody po kúpeľni. Otvárateľnosť zásteny je + – 90 stupňov zo základnej polohy na vani. Vaňová zástena sa dá sklopiť na stenu, preto v zloženom stave nezaberá v kúpeľni prakticky žiadne miesto. Spodná hrana je opatrená tesniacou lištou zo silikónovej gumy. Výrobky tejto rady sa vyrábajú v univerzálnom prevedení, kedy je možné vaňovú zástenu umiestniť na ľavej i pravej strane vane.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 2 120 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech AURORA 2 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm.

Novellini 2-DIELNA VAŇOVÁ ZÁSTENA AURORA 3 98 x 150 cm

Popis produktu:

Dvojdielna vaňová zástena Santech AURORA 3 sa radí k exkluzívnym výrobkom s osobitým dizajnom a konštrukčne vyspelým princípom otvárania. Je vyrobená z bezpečnostného číreho skla s hrúbkou 6 mm s povrchovou úpravou CRYSTAL CLEAR a s povrchovou úpravou kovových častí v dezéne chróm.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Môj nákup

Košík je prázdny!

Pokračovať v nákupe