dual

Showing all 2 results

Zobraz:

Sprchový stĺp 10 °, s termostatickou batériou a sprchovým setom

Popis produktu:

Trojfunkčná chrómová ručná sprcha s moderným dizajnom sa hodí do každej kúpeľne. Vyskúšajte jemný dážď kvapiek pri funkcii „Rain“, masáž silnejším prúdom vody vďaka funkcii „Jet“ alebo spojte obe dohromady a vychutnajte si kombinovaný účinok.

Pre ucelené riešenie a designový súlad kúpeľne doporučujeme batérie 10° kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu 10° a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

SPRCHOVÝ STĹP 10° FREE, NETERMOSTATICKÝ, SO SPRCHOVÝM SETOM

Popis produktu:
  • výška stĺpa: flexibilná, nastavenie v rozmedzí 88 – 133 cm
  • rozteč batérie: 150 mm
  • kartuša: 25 mm, keramická
  • vyhotovenie: netermostatický, ovládanie teploty naľavo – CoolFeel
  • vyhotovenie sprchy: štvorcová ABS hlavová sprcha 25 cm, dá sa otáčať aj do strán; ručná sprcha – 3 funkcie,
  • flexibilná PVC sprchová hadica: dĺžka 150 cm; EasyTwist – zabraňuje prekrúteniu hadice a umožňuje voľné pretáčanie ručnej sprchy
  • vhodný: do všetkých sprchovacích kútov
  • doplnky na dokúpenie: kúpeľňové doplnky 10°
  • záruka na batériu: 5 rokov

Sprchový stĺp sa inštaluje na stenu sprchovacieho kúta. Je možné ho výškovo prispôsobiť pomocou doťahovacej matice – jednoducho ručne, kedykoľvek po montáži. Prepínačom je možné preklikávať prúd vody medzi hlavovou a ručnou sprchou alebo do stredovej polohy.

Hlavová sprcha je vybavená funkciou Rain, kedy voda prúdi príjemne zo všetkých trysiek. Funkcia Air umožňuje prisávanie vzduchu do sprchy. Vďaka tomu je možné dosiahnuť príjemnejší pocit z dopadu vody na pokožku a zároveň k jej úspore. Hlavovú sprchu je možné otáčať do strán.

Ručná sprcha disponuje tromi funkciami intenzity prúdu vody. Režim prúdu Rain pripomína letný dážď a pôsobí na upokojenie pokožky. Pomocou funkcie Jet dosiahnete silný prúd zo stredu ručnej sprchy, ktorý intenzívne prekrví pokožku. Vhodný je aj na čistenie menej dostupných miest v kúpeľni. Tretia funkcia ponúka kombináciu oboch týchto prúdov.
Stlačením páčky je možné držiak ručnej sprchy presunúť jednou rukou do ľubovoľnej polohy a prispôsobiť aj jeho naklonenie. Hadica vyrobená z odolného plastu je účinne chránená proti poškriabaniu a vďaka systému EasyTwist sa vám nikdy neprekrúti.

Balenie obsahuje segment na vyrovnanie nerovnosti steny až o 50 mm.

Na ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame sprchový stĺp 10° Free kombinovať s ostatnými batériami 10° Free a ďalším príslušenstvom RAVAK. Na vonkajšie čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner Chrome.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Môj nákup

Košík je prázdny!

Pokračovať v nákupe