Rohové vane

Showing all 5 results

Zobraz:

Santech VAŇA ATOL 147 x 147 cm

Popis produktu:

Rohová vaňa Atol je vaňa z rady "Family collection". Táto rada je typická svojím vnútorným oválnym tvarom vane. Ide o šesťbokovou vaňu, ktorá poskytuje najviac možností pre zabudovanie v priestore kúpeľne. Bez problémov ju môžete zabudovať do rohu, ku stene, ale aj do priestoru kúpeľne. Veľmi radi s akrylátovou vaňou Atol pracujú architekti a projektanti.

Santech VAŇA FJORD 145 x 145 cm

Popis produktu:

Rohová vaňa Fjord je vaňa z rady "Family collection". Táto rada je typická svojím vnútorným oválnym tvarom vane. Nezameniteľný štýl je dotváraný jednotným vnútorným oválnym priestorom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre komfortnú kúpeľ. Obojstranné ležanie umožňuje výber strany alebo pohodlnú kúpeľ pre dvoch.

Santech VAŇA OTAVA 140 x 140 cm

Popis produktu:

Akrylátová vaňa Otava sa radí do série rohových vaní. Prináša komfort vďaka väčšej šírke v jej strede a naviac poskytuje pohodlné ležanie s možnosťou pohodlnej podpery rúk. Rozmer 140 x 140 cm nájde svoje uplatnenie dokonca v bytových jadrách alebo v menších kúpeľniach, ale nestratí sa ani v tých luxusnejších.

Santech VAŇA SOLO

Popis produktu:

Doslova renesanciou v rohových vaniach možno nazvať práve tento model. Vďaka jemným, až nenápadným linkám pri dodržaní geometrickej pravidelnosti spĺňa všetky nároky pre modernú kúpeľňu. Rohová vaňa Solo sa vyrába v dvoch rozmerových variantách – 140 x 140 cm a 150 x 150 cm.

Santech VAŇA VLTAVA 150 x 150 cm

Popis produktu:

Akrylátová vaňa Vltava patrí do série rohových vaní a je mimoriadne priestranná. Medzi rohovými vaňami na súčasnom trhu poskytuje najväčší vnútorný priestor. Jej priestor je veľký natoľko, že poskytne pohodlnú kúpeľ aj pre rodinu s deťmi.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Môj nákup

Košík je prázdny!

Pokračovať v nákupe