Obdĺžnikové vane

(Zobrazených 1 – 12 z 21 produktov)

Zobraz:

Santech VAŇA BEVEL obdĺžnik 180 x 80

Popis produktu:

Nemáte radi štandardné riešenia? Predstavujete si pre svoju kúpeľňu niečo výnimočné a originálne? Práve takéto moderné poňatie novinky tohto roku BEVEL odlišuje túto vaňu od iných, podobne ako použitie najnovších technických riešení a materiálov. Inšpirujte sa nápadmi, vďaka ktorým sa vaňa stane rovnako osobné záležitosti, ako Váš domov.
Dajte voľnosť architektovi

Santech VAŇA ELAN

Popis produktu:

Klasika, ktorá nestarne. Iste osloví všetkých, ktorí hľadajú do koupelny pohodlnou vaňu v praktickom prevedení. Je konštruovaná pre obojstranné ležanie s výpusťou uprostred vane vystredenou k bočnému okraju vane. Predovšetkým u menších vaní je táto vlastnosť výhodou, pretože máte istotu, že nebudete sedieť na "špuntu".
Prečo sú vane SANTECH jedny z najkvalitnejších van na trhu?

Santech VAŇA EVO

Popis produktu:

Široký okraj vane EVO poskytuje maximálnu voľnosť: môžete umiestniť vaňovú batériu na okraj vane alebo plochu využiť pre ľahšie vstup do vane. Všetko navyše s vynikajúcim pomerom ceny a úžitkovej hodnoty. Výber vane EVO do Vašej kúpeľne Vás určite nesklame. Táto akrylátová vaňa sa vyrába v troch dĺžkových variantoch.

Santech VAŇA GEMINI 170 x 75 cm

Popis produktu:

Hranatý vonkajší tvar zjemňuje zaoblený vnútorný priestor, čím vani dodávajú veľmi jemný a elegantný vzhľad. Táto obdĺžniková vaňa má obojstranné ležanie, kedy si môžete vybrať nielen stranu ležania, ale je vhodná aj pre kúpeľ dvoch osôb, čo je podporené aj umiestnením odpadového otvoru uprostred vane.

Novinka

Santech VAŇA GEMINI XL

Popis produktu:

Novinka z dielny Santech GEMINI XL sa môže pochváliť príjemným a pohodlným ležaním vďaka optimálnemu sklonu chrbtovej časti vane. Veľkorysý vnútorný priestor s nadštandardnou šírkou dna 54 cm bude vyhovovať aj osobám plnších tvarov. Široký okraj ponúka komfortnú odkladaciu plochu. Zároveň je ideálnym miestom na inštaláciu vaňovej batérie.

Santech VAŇA KUBE

Popis produktu:

Geometria a minimalizmus je základom vane KUBE. Predstavuje pôsobivú jednotu funkcie a dokonalé estetiky: svojimi rovnými hranami, premyslenosťou celku, veľkorysým vnútorným priestorom. Táto akrylátová vaňa sa vyrába v troch dĺžkových variantoch.

Santech VAŇA LINEA

Popis produktu:

Máloktorému modelu sa dostáva tak rýchle popularity ako akrylátovej vani Linea. Okrem podareného moderného tvaru s hranatějšími kontúrami ponúka obojstranné ležanie, ktorého komfort si môžete ešte viac zdokonaliť na mieru spracovaným podhlavníkom EX. Dve rozmerové varianty 170 x 75 cm, 180 x 80 cm sa dokážu prispôsobiť dispozíciám kúpeľne.

Santech VAŇA LINEA XL 190x 90 cm

Popis produktu:

Obdĺžniková vaňa Linea XL vychádza z jednoduchého, esteticky pôsobivého geometrického konceptu. Až na drobné odlišnosti v detailoch je možné tento model považovať za totožnú, len ešte priestorovejší verzii modernej, úspešnej rady Linea.

Santech VAŇA LINEA XXL 190 x 120 cm

Popis produktu:

Hľadáte akrylátovú vaňu pre pohodlnú kúpeľ dvoch osôb alebo "bazénik" pre svoje deti? Práve ste ju našli. Obdĺžniková vaňa Linea XXL nezostáva nič dlžná svojej prípone EXTRA EXTRA LARGE. Svojou veľkosťou patrí k najväčším vaniam na českom trhu.

Santech VAŇA MILO

Popis produktu:

Geometrické vonkajšie kontúry vane MILO sú v elegantnom kontraste s jemne tvarovaným vnútorným priestorom vane. Plynulý priebeh línií s mäkko zakrivenými rohmi vytvára prirodzený kúpacie priestor bez zbytočného plytvania vodou. Táto akrylátová vaňa sa vyrába v troch dĺžkových variantoch.

Santech VAŇA NOVA 170 x 80 cm

Popis produktu:

Obdĺžniková vaňa Nova je novinkou na tuzemskom trhu. Ponúka pohodlie, ktoré si zaslúžite. Praktická rodinná vaňa v modernom štýle je mnohými odborníkmi hodnotená ako najvyváženejšia akrylátová vaňa z hľadiska optimálnych vonkajších rozmerov vane a vnútornej ergonómie, ktorá ponúka maximálne pohodlie pri kúpaní všetkých členov v domácnosti. Okrem štandardnej verzie ju ponúkame aj v sedacím prevedení Nova so sedadlom. Môžete si teda zvoliť ideálneho spoločníka do Vašej kúpeľne.
Prečo sú vane SANTECH jedny z najkvalitnejších van na trhu?

Santech VAŇA PLUS 185 x 90 cm

Popis produktu:

Ten, kto pozorne vníma kontúry vane, bude súhlasiť, že model PLUS je tvarovo riešený priamo na mieru ľudskému telu. Postupne sa roztvára do strán a tým v hornej časti poskytuje maximálne pohodlie. V spodnej časti má akrylátová vaňa pomerne štandardné rozmery, čo napríklad pri kúpaní detí šetrí spotrebu vody.

1 2
Scroll To Top
Close
Close
Close

Môj nákup

Košík je prázdny!

Pokračovať v nákupe